Mieszkanki Gminy Klucze bawiły się przy włoskich przebojach na koncercie duetu AN DREO e KARINA, który na scenie kluczewskiego domu kultury wykonywał utwory niezapomnianych Ala Bano i Rominy Power.

Na koncert z okazji Dnia Kobiet zapraszali Wójt Gminy Klucze Norbert Bień, Przewodniczący Rady Gminy Bogusław Paś i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Mirosław Macek. Panowie nie tylko zachęcili do dobrej zabawy, ale również podczas składania styczeń zaśpiewali zgromadzonym paniom „Sto lat!” wsparci czwartym głosem Daniela Hickiewicza, sekretarza gminy.

Zanim wystąpił duet An Dreo i Karina z włoskimi przebojami, na scenie zaśpiewała nasza rodzima wykonawczyni, Kinga Kasprzyk, laureatka Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Kinga coraz lepiej radzi sobie podczas występów i z koncertu na koncert oczarowuje słuchaczy coraz piękniejszym głosem. Szczególnie wzruszająco zabrzmiała podczas jej występu piosenka Zbigniewa Wodeckiego, „Lubię wracać tam gdzie byłem”.

A sam duet, śpiewający piosenki Ala Bano i Rominy Power, wykonywał je bardzo emocjonująco i z łatwością nawiązał świetny kontakt z kluczewską publicznością. To była udana zabawa!

Tekst i foto RAFAŁ JAWORSKI

GALERIA: http://www.gmina-klucze.pl/art,2886,panie-bawily-sie-przy-wloskich-przebojach?fbclid=IwAR01IuN08Gnsz7UQcupQPydwhmlOkU0OFF3Q5J95vW70OUT98Sv0IxutZjY

SPONSOREM KWIATÓW BYŁA FIRMA FIBER.