24.06.2018 r. w Domu Kultury "Papiernik" w Kluczach odbyło się podsumowanie roku artystycznego sekcji wokalnej i sekcji plastycznej. Na koncert "MALOWANE DŹWIĘKIEM" przybyło wielu gości, a wśród nich Bogusław Paś - Przewodniczący Rady Gminy Klucze, Radni: Halina Ładoń, Janusz Piasecki i Stanisław Góźdź.

W koncercie wystąpili:pianiści, soliści, duet, trio, zespoły: "Skierki", "Pleciugi", "Kaprys I", "Kaprys II", "Rodaczanie", "Tesamee...", KGW Bogucin i KGW Klucze - prowadzone przez instr. Annę Dudek i zespół "Ziemia Kluczewska" - pod kierunkiem artystycznym Sławomira Włodarza. Na zakończenie wspaniałego koncertu uczestnicy sekcji wokalnej i sekcji plastycznej otrzymali dyplomy, które wręczali: Mirosław Macek - Dyrektor GOK Klucze, Ramona Czyżykowska - Liber - Zastępca Dyrektora GOK, Stanisław Góźdź - Radny Rady Gminy Klucze, Anna Dudek - instruktor sekcji wokalnej i Agnieszka Pacia - instruktor sekcji plastycznej. Najmłodsi uczestnicy otrzymali również upominki.

FOTOGALERIA: https://www.facebook.com/pg/Gminny-O%C5%9Brodek-Kultury-w-Kluczach-182654548473815/photos/?tab=album&album_id=2004264462979472