9 kwietnia 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie odbyły się formy muzyczne XXVIII Powiatowego Festiwalu Kultury - Eliminacje Powiatu Olkuskiego XXXI Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2018”, w których wzięło udział 89 podmiotów wykonawczych, łącznie 136 uczestników. Prezentacje konkursowe oceniało Jury w składzie: Magdalena Chruścińska-Chryczyk, Paulina Karp i Adrian Kulik.

Jest nam ogromnie miło Państwa poinformować, że wyróżnienia otrzymali wykonawcy z Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach:  Zespół KAPRYS oraz Duet Ada Krzystańska i Mariusz Bretner z sekcji wokalnej prowadzonej przez Annę Dudek.

Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych wokalistów, pani instruktor i rodziców. Gratulujemy sukcesu!!! Cieszymy się wraz z Wami.