Od września 2016 r. trwają warsztaty teatralne zorganizowane dla osób w wieku 50+ w ramach projektu pt. "Retrospekcja i 10 fragmentów spektakli na 10 - lecie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kluczach. Zajęcia odbywają się w Domu Kultury "Papiernik" w Kluczach a prowadzi je Pani Marzanna Krzyszowska.Warsztaty teatralne wpływają znacząco na kształtowanie wyobraźni, uwrażliwiają na sztukę i uczą współpracy, a przy tym łączą naukę z dobrą zabawą. Efekt końcowy pracy pań uczestniczących w warsztatach zostanie zaprezentowany już wkrótce podczas uroczystości jubileuszowej kluczewskiego UTW. Dzisiaj prezentujemy Państwu fotorelację z przebiegu warsztatów.

Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie 2016” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności
realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Forum Oświatowe "KLUCZE".

FOTORELACJA NA: